PÉNZÜGY-SZÁMVITEL-KONTROLLING

Szegedi Vízmű Zrt. - Pénzügy-Számvitel-Kontrolling

Szeged

Ez nem egy álláshirdetés! Itt a karrier adatbázisunka tudja adatait eltároltatni. A karrier adatbázisban szereplő jelentkezők a pozíciók meghirdetése előtt már értesítést kaphatnak az állásajánlatokról.

Egyéb információk

Ismerje meg itt részletesebben a Szegedi Vízmű Zrt. működési tevékenységeit!

Tevékenységek:

  • Pénzügy, Számvitel:
    Főkönyvi könyvelés és utókalkulációs feladatok.
    Időszakos adatszolgáltatások, főkönyvi zárás és a mérlegbeszámoló összeállítása.
    Tárgyi eszköz nyilvántartás, értékcsökkenés elszámolása.
    Éves pénzügyi terv elkészítése a társosztályok bevonásával.
    Adóbevallási és adófizetési kötelezettségek teljesítése.
    Társaság pénz- és hitel gazdálkodása és a bankszámlák kezelésével kapcsolatos feladatok.
    Víz- és szennyvíz szolgáltatáshoz kapcsolódó számlák kiállítása.
    A Társasághoz befolyt víz-és csatornadíjak pénzügyi feldolgozása ás folyószámlák egyeztetése.
  • Kontrolling:
    A Társaság üzleti tervének, illetve a közép- és hosszú távú üzleti tervek összeállítása.
    Pénzügyi-számviteli adatszolgáltatás teljesítése a management közreműködésével.
    Elemzések, előrejelzések készítése a management részére (árbevétel, eredmény, költségek, értékesítés és egyéb).
    Árkalkulációkkal kapcsolatos számítási, elemzési és nyilvántartási feladatok.

Szükséges végzettségek az alkalmazott munkakörökhöz:

  • közgazdasági szakközépiskolai végzettség / mérlegképes könyvelői végzettség
  • felsőfokú szakirányú képzettség

Figyelem, az itt ismertetett leírás, a területen előforduló munkakörökhöz tartozó elvárásokat tartalmazza, nem egy konkrét pozícióét.

Amennyiben ezen a területen szeretne elhelyezkedni, várjuk regisztrációját Karrier adatbázisunkba!

Kérjük, regisztrációkor járuljon hozzá ahhoz, hogy a pályázati anyagát 1 évig adatbázisukban megőrizhessük. Így munkatársaink el tudják érni Önt, ha a későbbiekben nyitott pozíciónk lesz ezen a területen.

Munkavégzés helye

Szeged