ÜZEMELTETÉS-KARBANTARTÁS

Szegedi Vízmű Zrt. - Üzemeltetés-Karbantartás

Szeged

Ez nem egy álláshirdetés! Itt a karrier adatbázisunka tudja adatait eltároltatni. A karrier adatbázisban szereplő jelentkezők a pozíciók meghirdetése előtt már értesítést kaphatnak az állásajánlatokról.

Egyéb információk

Ismerje meg itt részletesebben a Szegedi Vízmű Zrt. működési tevékenységeit!

Tevékenységek:

  • Ivóvíztermelés:A vízkészlet-használati és vízminőség-védelmi feladatok, az ivóvíztermelés létesítményeinek, telepeinek, berendezéseinek üzemeltetése. A vízbázis védelmi, vízkárelhárítási tevékenységek.
  • Szennyvíz elvezetés és tisztítás:
    A szennyvíz-és a csapadékvíz-átemelés-és tisztítás létesítményeinek, telepeinek, berendezéseinek megfelelő üzemeltetése.
  • Karbantartás:
    A Társaság tevékenységébe tartozó gépészeti, lakatos, villanyszerelési és műszerész-javítási, karbantartási feladatok.
  • Hálózatüzemeltetés:
    A vízelosztó, a szennyvíz- és a csapadékvízelvezető-hálózat zavartalan működésének biztosítása. Az ivóvíz- és csatornahálózaton keletkezett meghibásodások    elhárítása és karbantartása. A fogyasztók részére (lakossági, ipari és közületi) kérelemre új vízbekötések elkészítése.

Szükséges végzettségek az alkalmazott  munkakörökhöz:

  •     középfokú vízügyi, vagy villamosipari, vagy gépipari képesítés,
  •     vízügyi technikusi végzettség,
  •     vízmű gépkezelői szaktanfolyam,
  •     műszaki irányú szakiskola (lakatos, hegesztő, kőműves, vízvezeték-szerelő,
        csőhálózat-szerelő, …),
  •     villanyszerelői szakképesítés,
  •     elektroműszerész képesítés,
  •     gépi forgácsoló szakképesítés,
  •     egyes munkakörökhöz gépjárművezetői B-C kategóriás jogosítvány, nehézgépkezelői
        jogosítvány.

Figyelem, az itt ismertetett leírás, a területen előforduló munkakörökhöz tartozó elvárásokat tartalmazza, nem egy konkrét pozícióét.

Amennyiben ezen a területen szeretne elhelyezkedni, várjuk regisztrációját Karrier adatbázisunkba!

Kérjük, regisztrációkor járuljon hozzá ahhoz, hogy a pályázati anyagát 1 évig adatbázisukban megőrizhessük. Így munkatársaink el tudják érni Önt, ha a későbbiekben nyitott pozíciónk lesz ezen a területen.

Munkavégzés helye

Szeged