Szegedi Vízmű Zrt. - HR és Oktatás

Szeged

Ez nem egy álláshirdetés! Itt a karrier adatbázisunka tudja adatait eltároltatni. A karrier adatbázisban szereplő jelentkezők a pozíciók meghirdetése előtt már értesítést kaphatnak az állásajánlatokról.

Egyéb információk

Ismerje meg itt részletesebben a Szegedi Vízmű Zrt. működési tevékenységeit!

Tevékenységek:

  • Humánpolitika:
    Toborzás és kiválasztás, munkaviszony létesítése.
    Bérszámfejtési és társadalombiztosítási tevékenység, adatszolgáltatások teljesítése.
    Cafeteria rendszer működtetése.
    HR kontrolling: személyi jellegű költségekkel kapcsolatos tervek készítése, elemzések, adatszolgáltatások.
    Belső kommunikáció és munkaviszonnyal kapcsolatos egyeztetések.
  • Oktatás:
    Szakirányú és kompetenciafejlesztő külső- és belső képzések megszervezése.

Szükséges végzettségek az alkalmazott munkakörökhöz:

  • közgazdasági szakközépiskolai végzettség / mérlegképes könyvelői végzettség / középfokú társadalombiztosítási képesítés
  • szakirányú felsőfokú végzettség (HR, munkaügyi, közgazdasági irány a preferált)

Figyelem, az itt ismertetett leírás, a területen előforduló munkakörökhöz tartozó elvárásokat tartalmazza, nem egy konkrét pozícióét.

Amennyiben ezen a területen szeretne elhelyezkedni, várjuk regisztrációját Karrier adatbázisunkba!

Kérjük, regisztrációkor járuljon hozzá ahhoz, hogy a pályázati anyagát 1 évig adatbázisukban megőrizhessük. Így munkatársaink el tudják érni Önt, ha a későbbiekben nyitott pozíciónk lesz ezen a területen.

Munkavégzés helye

Szeged