Szegedi Vízmű Zrt. - ADMINISZTRÁCIÓ

Szeged

Ez nem egy álláshirdetés! Itt a karrier adatbázisunka tudja adatait eltároltatni. A karrier adatbázisban szereplő jelentkezők a pozíciók meghirdetése előtt már értesítést kaphatnak az állásajánlatokról.

Egyéb információk

Ismerje meg itt részletesebben a Szegedi Vízmű Zrt. működési tevékenységeit!

Tevékenységek:
-    a napi adminisztrációs feladatok elvégzése
-    a beérkező levelek, bontása, érkeztetése, iktatása válogatása, szétosztása
-    telefonhívások fogadása
-    nyilvántartásokat vezetése, adatok gyűjtése
-    kapcsolattartás az intézmény dolgozóival, a belső egységekkel és a külső szervezetekkel

Szükséges végzettségek az alkalmazott munkakörnél:
-    középiskolai vagy felsőfokú végzettség, jellemzően a műszaki és a gazdasági végzettségek preferáltak
-    jogi asszisztens

Figyelem, az itt ismertetett leírás, a területen előforduló munkakörökhöz tartozó elvárásokat tartalmazza, nem egy konkrét pozícióét.

Amennyiben ezen a területen szeretne elhelyezkedni, várjuk regisztrációját Karrier adatbázisunkba!
Kérjük, regisztrációkor járuljon hozzá ahhoz, hogy a pályázati anyagát 1 évig adatbázisukban megőrizhessük. Így munkatársaink el tudják érni Önt, ha a későbbiekben nyitott pozíciónk lesz ezen a területen.

Munkavégzés helye

Szeged