Szegedi Vízmű Zrt. - Tervezés-Kivitelezés

Szeged

Ez nem egy álláshirdetés! Itt a karrier adatbázisunka tudja adatait eltároltatni. A karrier adatbázisban szereplő jelentkezők a pozíciók meghirdetése előtt már értesítést kaphatnak az állásajánlatokról.

Egyéb információk

Ismerje meg itt részletesebben a Szegedi Vízmű Zrt. működési tevékenységeit!

Tevékenységek:

A műszaki fejlesztéssel, rekonstrukcióval, karbantartással kapcsolatos tervek elkészítése.
A tervezési, az engedélyezési, a műszaki és térinformatikai nyilvántartási, a műszaki ellenőrzési tevékenységek szervezése, irányítása.
Éves és középtávú fejlesztési tervek és tanulmányok készítése.
A rekonstrukciós munkákra pályázati kiírások készítése és a kivitelezés műszaki ellenőrzése.
Térinformatikai és geodéziai feladatok ellátása.

Szükséges végzettség az alkalmazott munkakörökhöz:

  • felsőfokú, műszaki szakirányú végzettség

Figyelem, az itt ismertetett leírás, a területen előforduló munkakörökhöz tartozó elvárásokat tartalmazza, nem egy konkrét pozícióét.

Amennyiben ezen a területen szeretne elhelyezkedni, várjuk regisztrációját Karrier adatbázisunkba!

Kérjük, regisztrációkor járuljon hozzá ahhoz, hogy a pályázati anyagát 1 évig adatbázisukban megőrizhessük. Így munkatársaink el tudják érni Önt, ha a későbbiekben nyitott pozíciónk lesz ezen a területen.

Munkavégzés helye

Szeged