Szegedi Vízmű Zrt. - ÜGYFÉLKAPCSOLATOK

Szeged

Ez nem egy álláshirdetés! Itt a karrier adatbázisunka tudja adatait eltároltatni. A karrier adatbázisban szereplő jelentkezők a pozíciók meghirdetése előtt már értesítést kaphatnak az állásajánlatokról.

Egyéb információk

Ismerje meg itt részletesebben a Szegedi Vízmű Zrt. működési tevékenységeit!

Tevékenységek:

A fogyasztói kapcsolatok keretében az ügyfelek szakszerű tájékoztatása, a fogyasztói bejelentések kivizsgálása és kezelése.
Fogyasztási szerződések megkötése, fogyasztással kapcsolatos adatok kezelése.
Vízmérő leolvasással kapcsolatos tevékenység és az ehhez kapcsolódó adatok feldolgozása.
Bekötések jogszerű használatának ellenőrzése.
Kintlévőség kezelés.

Szükséges végzettségek az alkalmazott munkaköröknél:

  • középiskolai vagy felsőfokú végzettség, jellenzően a műszaki és a gazdasági végzettségek preferáltak

Figyelem, az itt ismertetett leírás, a területen előforduló munkakörökhöz tartozó elvárásokat tartalmazza, nem egy konkrét pozícióét.

Amennyiben ezen a területen szeretne elhelyezkedni, várjuk regisztrációját Karrier adatbázisunkba!

Kérjük, regisztrációkor járuljon hozzá ahhoz, hogy a pályázati anyagát 1 évig adatbázisukban megőrizhessük. Így munkatársaink el tudják érni Önt, ha a későbbiekben nyitott pozíciónk lesz ezen a területen.

Munkavégzés helye

Szeged