kőműves

Szeged, Algyő

Szegedi Vízmű Zrt.

Szegedi Vízmű Zrt. - Kőműves

Szeged

A Szegedi Vízmű Zrt. kőműves munkatársat keres, Szeged- Algyő területén lévő munkákhoz.

Feladata

•   az előírt napi, időszakos és éves karbantartási, felújítási és az utómunkák elvégzése
•   hibaelhárítás és építőipari tevékenység elvégzése
•   helyreállítási munkák elvégzése
•   szükséges anyagok, segédanyagok mozgatása

Követelmények

Leendő munkatársunk:

• szakirányú végzettséggel rendelkezik
• önálló munkavégzésre képes
• B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik

A kiválasztásnál előnyként értékeljük:

• víziközmű ágazatban szerzett tapasztalat

Amit mi biztosítunk

•    cafetéria
•    önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
•    rendezett munkakörülmények
•    hosszútávú, biztos munka
•    szakmai fejlődési lehetőségek

Egyéb információk

A Szegedi Vízmű Zrt. részben multinacionális hátterű közműszolgáltató, Szeged egyik legismertebb munkaadója. Küldetésünk Szeged és Algyő lakosságának, intézményeinek, iparának egészséges ivóvízzel való ellátása, valamint a szennyezett vizek elvezetése, tisztítása környezetkímélő módon.

Büszkék vagyunk arra, hogy a Szegedi Vízmű megnyerte a 2023-as Green Awards díjat, amelynek eredményeként "Az Év Zöld Nagyvállalata" lettünk. Ha olyan csapat részese szeretnél lenni, amely elkötelezett a fenntarthatóság és környezetvédelem iránt, akkor itt a helyed!

Munkavégzés helye

Szeged
Algyő

A jelentkezéshez szükséges az alábbi adatokat kitöltenie.
Foglalt!
A mező kitöltése kötelező!
Érvénytelen érték
Ismeretlen eredetű hiba
Helytelen telefonszám formátum
Foglalt!
Foglalt!
Kérjük, fogadja el a felhasználási feltételeket!
A Felhasználási Feltételekben és az Adatvédelmi tájékoztatóban foglaltakat elolvastam, megértettem, és regisztrációmmal hozzájárulok ahhoz, hogy személyes adataimat a Szegedi Vízmű Zrt. kezelje.
A kiválasztás lezárult erre a pozícióra